"Markanızı Güven'e alın."

MENÜ

Şanlıurfa Marka Tescil

Doğru marka ve doğru ajans ile çalışarak, hatasız ve sorunsuz marka tescil hizmeti almak için doğru adrestesiniz. Şanlıurfa Marka Tescil firmamız ile çalışarak, zamanında, doğru analiz ve okuma ile , en düşük red oranıyla markanızı hemen güvence altına alabilirsiniz.

Şanlıurfa Marka Tescil Hizmeti

Her hizmette olduğu gibi, patent hizmetlerinde de , işini bilen uzman bulmak gerçekten çok zordur. Özellikle işine saygıyla eğilen, müşteri memnuniyetini üst derecede önemseyen hizmet erbabı  firma bulmak , iş hayatında ciddi anlamda önem arzeidyor. Şanlıurfa’da marka tescil hizmeti için, işinde uzman ekibimizden , üst sınıf hizmet alabilirsiniz.

Marka Tescil Ettirmenin Önemi

Marka tescil etmek, işinizin uzun vadeli planlaması açısından azami derecede önemlidir. Zira , işinizi geliştirirken ve aşama kaydettirirken, markanızı koruma altına almazsanız, senelerce emek verdiğiniz, tüm müşterileriniz ve iş çevreniz tarafından iyi derecede bilinen isminiz yani markanızı, rakip firmanız tescil ederek , kullanımınızı rahatlıkla engelleyebilir. Bu da senelerin emeğiyle oluşturulan, isminizin ya da markanızın maalesef heder olması anlamına gelir. Bu da gösteriyor ki , bir işe başladığınızda ilk yapmanız gereken, markanızı uzman bir kuruluş tarafından tescil ettirerek güvence altına almaktır.

Şanlıurfa Marka Tescil firması olarak, markanızın tescil edilmesinin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz, ve tüm işlemleri hassas bir şekilde gerçekleştirmek için çabalıyoruz.

Doğru Marka Tescil Sorgulama ve Takibi

Şanlıurfa Marka Tescil Sorgulama

Markanızı güvence altına almak için, ilk yapılması gereken, benzer marka araştırması yaparak, tescil edilebilir olup olmadığının ön araştırılmasıdır. Ön araştırma, tescil sürecinde belki de en önemli aşamadır. Zira doğru bir şekilde yapılan tescil ön araştırması, zaten reddedilecek olan markaya, boşuna zaman ve bütçe ayrılmasını önler. Tescil ön araştırması hakkında detaylı bilgi edinmek için tıklayın.

Tüm marka tescil işlemleriniz için Şanlıurfa Marka Tescil firması olarak lütfen bizimle iletişime geçin…

Marka Tescil Aşamaları

Sorgulaması ve ön araştırması yapılan markanın, kabul olma olasılığı %50 ve üzeri olarak değerlendirildiği durumlarda, müşteriye detaylı bilgi verilir.

Şanlıurfa Marka Tescil ofisi olarak, müşterimizden, gerekli belge ve vekaletnameleri düzenlemesi talep edilir ve Türk Patent Kurumu nezdinde, başvuru yapılır.

Başvuru işleminden sonra, dosya, ilk inceleme kurulunca değerlendirildikten sonra, benzerlik araştırmalarından sonra, kabul edildikten sonra, 3 ay boyunca ilan edilir. Bu aşamada benzer markalardan itiraz gelirse, müşterimizin talebi doğrultusunda, gerekli itirazlara red başvuruları yapılır. İtiraz gelmez ise, dosya onaylanır ve markanızın tesciline karar verilir. Bu aşamada, 10 yıllık marka kullanım belgesi düzenlenir ve firma markasını 10 yılllık belgesi ile güvence altına almış olur.

Talebinize göre, markanızı uluslararası kuruluşlara başvurarak , yurt dışı marka tescil hizmeti de alabilirsiniz.

Şanlıurfa Marka Tescil ofisine ulaşmak ve detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim araçlarından bize ulaşabilirsiniz:

Telefon0 414 215 88 57

Gsm: 0543 223 44 16

E-posta: info@rehapatent.com

Webwww.sanliurfamarkatescil.com

Adres: Şair Nabi Mahallesi 162. Sokak Doruk Apt. Kat:6 No:10 Haliliye / ŞANLIURFA

Bir yanıt yazın